Apie mus

pavesinesjums.lt gamina įvairius gaminius iš medienos. Pavėsinės, lauko baldai, supynės, žaidimų aikštelės, šulinio apdaila ir t.t. Darbus atliekame profesionaliai, esame savo srities specialistai.

pavėsinėsjums.lt teikia šias paslaugas

  • Lauko baldų gamyba, sodo baldų gamyba, kiemo baldų gamyba ir pardavimas:

  • Medinių pavėsinių gamyba ir pardavimas:

  • Lauko ir vidaus medinių durų gamyba ir pardavimas:

  • Medienos pardavimas

Taip pat parduodame įvairius kitus medienos gaminius tarp jų supynės, vaikų žaidimo aikštelės mediniai šviestuvai, lauko tualetai, šuns būdos, smėlio dėžės, žaidimų nameliai ir daug kitų medienos gaminių pagal klientų poreikius.

Mus rasite, Dvaro g. 8, Papynaujis Šilalės raj.

 

Turime pakankamai patirties gamyboje ir galime pasiūlyti puikia kokybę bei ilgaamžišką produkciją… Kuri yra ne tik gražus vaizdas jūsų aplinkai, bet ir poilsio, pramogų visuma.

Mes gaminame: Vasarnamius, lauko baldus, smėlio dėžes, šulinio apdaila, supynes, pavėsines, sodo baldus, sodo nameliai, baldus terasai, vaikų žaidimo namelius...

 

 

Visi gaminiai impregnuoti ilgalaikiu medienos apsaugos impregnantu - antiseptiku. Medienos paviršiuje nesusidaro plėvelė, kuri pleišėja ir trupa. Apsaugo nuo: naminių grybų, vabzdžių, lietaus, sniego, saulės (UV) spindulių, pelėsių. Naudojamas pastato viduje ir išorėje, suteikia medienai atitinkamą spalvą, išryškina jos struktūrą.(pvz.: rastiniai namai, vartai, langai, paneliai, sodo baldai, sodo architektūros elementai, tvoros ir t.t.).

 

Rekomenduojama lauko baldus, bei kitą produkciją vieną kartą per sezoną lengvai perdažyti, esant lietingiems orams, suolus ir kėdes paversti link stalo, kad ant jų nesilaikytu vanduo. Matmenis, komplektaciją bei apdailą užsakovas gali pasirinkti savo nuožiūra.